Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W dniach 21-25 listopada w naszej szkole odbył się coroczny Tydzień Języków Obcych. W tym roku tematem przewodnim były miasta świata – Cities around the world. W ramach głównego konkursu na plakat, ulotkę lub filmik pt. Polish cities and towns wytypowaliśmy sześciu zwycięzców w dwóch kategoriach – w sekcji niemieckiej oraz angielskiej. W tym roku udało nam się zorganizować nowe atrakcje konkursowe dla uczniów. Zainicjowaliśmy cykl Students for students, który jest formą lekcji bądź quizu zaprezentowanego i przeprowadzonego przez uczniów klas 7 i 8 dla młodszych klas 4-6. Impreza się powiodła i we wszystkich klasach 4-6 zostały przeprowadzone takie quizy, a uczniowie głosowali wyrażając swoją aprobatę dla poszczególnych zespołów. W klasach 1-3 zorganizowane zostały konkursy rysunkowe oraz nagrany filmik z piosenką. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursach i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będzie dużo chętnych do wspólnej zabawy.

Dziękujemy również pani wicedyrektor Małgorzacie Czerniawskiej za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu grup uczniów do twórczej pracy. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie i pomoc. Dziękujemy Rodzicom za motywowanie dzieci do włączania się w życie szkoły i osiągania nowych sukcesów edukacyjnych.

wyniki TJOB

https://drive.google.com/file/d/1w5v0WnAx3TPnAeKM6Dx5mVOCkPCeknlF/view?ts=638d13b3

https://drive.google.com/file/d/1LDyw73zyW_wBipcqYg03bCew_GijG91p/view?usp=drive_web

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH:

Anna Chudzińska-Parkosadze

Ewa Paprocka

Michalina Sikora

Mariusz Wiśniewski

Piotr Kuzemczak

2022 Aktualności 15
Autor: