Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

 

Każdy, niezależnie od wieku lubi misie, dlatego 25 listopada 2022 roku w klasach 4-8 każdy, kto je kocha mógł się nimi pochwalić. Wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Największego misia przyniosła do szkoły Nadia Sieńko w klasie 6b, Pluszowy przyjaciel zajął pół klasy. Nieco mniejszego przyniosła Ewa Trejter z klasy 8b.Trzecimi w kolejności co do wielkości były misie: Julii Wejcher z klasy 5c oraz Oliwii  Witkowskiej Sebastiana Karwowskiego  z klasy 5a. Natomiast najmniejszym przyjacielem pochwalil się Adam  Szal,Natalia Chałupka oraz Paweł Piętka  z klasy 4 b.

Dziękujemy za umożliwienie nauki misiom  tego dnia.

A kto uważa, że na misia  jest się za dużym-myli się. Najbardziej misiowymi  klasami  okazały się klasa 5b i 5a.

“Niech miś będzie z Wami “parafrazując słowa elfów .

Dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie misiów do szkoły.

Dzień Pluszowego Misia – dyplomy

2022 Aktualności 15
Autor: