Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dnia 25 października 2022 roku w Urzędzie Miasta Poznania odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Prezydenta Miasta Poznania.

Miło nam poinformować , że w tym roku otrzymały ją:

Pani Alicja Łeszyk – wieloletni nauczyciel współorganizujący proces pedagogiczny, oddany wychowawca oraz koleżanka, rzetelny pracownik, organizator działań na rzecz uczniów ze specjalnymi potrzebami.

Pani Małgorzata Łukaszewicz- Libner – nauczyciel fizyki i matematyki, wychowawca  oraz prowadzący  zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Nauczyciel i wychowawca z pasją. Uczniowie Pani Małgorzaty osiągają wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty. W poprzednim roku szkolnym uczeń Tomasz Gruss otrzymał  tytuł laureata w dziedzinie fizyki .

Pani Anna Szczepaniak – wieloletni pracownik i opiekun w świetlicy szkolnej, specjalista z logopedii, inicjator wielu warsztatów oraz zajęć w świetlicy szkolnej.

Pani Ewa Schwarz – nauczyciel chemii, nominację otrzymała z innej szkoły. Cieszymy się, że w roku szkolnym 2022/2023 dołączyła do naszego grona.

Naszym pedagogom gratulujemy i życzymy siły i dalszych sukcesów.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

https://www.poznan.pl/mim/info/news/nauczyciele-z-nagrodami,190172.html

2022 Aktualności 27
Autor:
Rozmiar czcionki
Kontrast