Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W nowym roku szkolnym kontynuujemy zbiórkę plastikowych nakrętek dla Stefanii, która choruje na MPD. Dziewczynka jest na co dzień rehabilitowana a otrzymane pieniądze ze sprzedaży plastikowych nakrętek rodzice dokładają do obozów rehabilitacyjnych. Dzięki dobrym sercom w ubiegłym roku szkolnym Stefcia uczestniczyła w turnusach rehabilitacyjnych w Centrum Rehabilitacji „Like” koło Stęszewa, planowany jest kolejny turnus w Warszawie. Chcąc pomóc dziewczynce, zachęcam całe rodziny do zbierania plastikowych nakrętek i przekazywania ich w szkole do dyżurki szkolnej przez cały rok szkolny.

1%_dla_Stefci_2022

Z góry dziękuję za okazaną pomoc

koordynator akcji „Wkręć się w pomaganie”

Anna Szczepaniak

2022 Aktualności 19
Autor:
Rozmiar czcionki
Kontrast