Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Nasze ZOO zaangażowało się w pomoc Ukraińskim placówkom. Jednym ze sposobów jest dostarczanie im karmy dla zwierząt. Dlatego zachęcamy do dołączenia do naszej zbiórki. Wszystko co uda się zebrać, na pewno się nie zmarnuje, bo potrzeby tych Ogrodów (nawet po wojnie) będą ogromne.

Zbieramy karmy (suche i mokre) dla psów, kotów, gryzoni i ryb akwariowych. Najlepiej, aby były to karmy podstawowe (niekoniecznie dla alergików czy konkretnych ras np. psów), oryginalnie szczelnie zapakowane i z bardzo długą datą ważności (przynajmniej druga połowa 2023 r.). Fajnie gdyby na opakowaniach skład produktów był również w języku ukraińskim (skrót UA) lub rosyjskim (skrót RU), tak aby pracownicy ZOO wiedzieli dokładnie co podają swoim podopiecznym.
Prosimy nie przekazywać produktów podatnych na wilgoć (siana, trocin), zabawek i smakołyków.

Na dary czekamy do 8 kwietnia. Można je dostarczyć na portiernię  naszej szkoły do odpowiedniego pudła z nazwą na ZOO.

 

Koordynator Szkolnej Ligi Wolontariackiej: Iwona Liszewska

 

 

2022 Aktualności 13
Autor: