Po długiej przerwie powróciły  do naszej szkoły Słodkie czwartki. Przez  ostatni tydzień w naszej szkole sprzedawaliśmy słodkości przygotowane przez rodziny naszych uczniów i nauczycieli. Cały dochód  przeznaczmy na wsparcie ofiar wojny w Ukrainie. Już w tym tygodniu zakupiliśmy 72 lampki czołowe, które mama naszego ucznia ma przekazać potrzebującym w Ukrainie. Dziękujemy tym osobom, które się już zaangażowały i zapraszamy pozostałych. Słodkie czwartki będziemy kontynuować. Uczniowie podjęli decyzję, że pieniądze nadal będą wspierały mieszkańców Ukrainy.

Przy okazji chcemy poinformować, że w I półroczu ze Słodkich czwartków 433 zł 99 gr przekazaliśmy na pomoc syryjskim rodzinom.
ZA WSZELKIE DOBRO DZIĘKUJEMY.

Uczniowie kl.8b z wychowawcą

2022 Aktualności 13