25 listopada z okazji Dnia Pluszowego Misia czytelnia zamieniła się w MISIOGRÓD pełen niespodzianek! Ale się działo!

Uczniowie klas 0-4 przybyli aby obejrzeć wystawę. Przy tej okazji wysłuchali historii powstania pluszaka i wzięli udział w zabawach na spostrzegawczość. Poznali najsłynniejsze misie świata i obejrzeli lub wysłuchali książki, w których bohaterami są misie. Na zakończenie zabawy poczęstowani zostali zapasami z misiowej spiżarki (soki i musy Kubuś, żelki Haribo).

Starsi uczniowie klas 5-8 mogli również zwiedzić wystawę i wziąć udział w misiowym konkursie, a także zrobić sobie misiowe zdjęcia J (Dziękujemy Panu J. Jóźwiakowi!)

Wśród osób, które przyniosły misie zostały wylosowane zdrowe upominki. Nagrodzone zostały również misie np. w kategorii BIG MIŚ, czy NAJBARDZIEJ WYKOCHANY MIŚ!

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę! Szczególne podziękowania należą się tym, którzy wypożyczyli swojego misia na wystawę.

2021 Aktualności 30