Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W dniu 18.11.2021 nasi pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły!

Pierwszym punktem wydarzenia było zaprezentowanie przez dzieci swoich umiejętności, aby zostać przyjętym do grona szkolnego. Uczniowie wspólnie recytowali wiersz, mówili swoją rolę, śpiewali piosenkę oraz wspólnie odtańczyli radosny taniec.
Następnie podczas ceremonii pierwszoklasiści ślubowali sumiennie wykonywać swoje obowiązki, a poprzez swoje zachowanie oraz naukę być przykładem dla innych. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor pasowała każde dziecko na ucznia. Gdy emocje już opadł, na wszystkich pierwszaków przyjętych do grona Szkoły Podstawowej im. prof. Wiktora Degi nr 78 w Poznaniu czekała słodka niespodzianka, przygotowana przez rodziców.

W imieniu naszych uczniów serdecznie dziękujemy za dyplomy, medale, słodkości i kolorowe balony. Był to dzień pełen wrażeń.

 

                                                                       Wychowawczynie i uczniowie klas pierwszych

 

2021 Aktualności 27
Autor: