Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W tym roku powrót do szkoły odbył się w atmosferze zabawy dzięki festynowi zorganizowanemu przez Radę Osiedla Kwiatowego. Rada Rodziców podczas tego wydarzenia zorganizowała stoisko ze słodkościami, loterią fantową oraz zaplataniem warkoczyków.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało nam się zebrać 3139zł które zasiliły budżet Rady Rodziców. Pozwoli nam to zrealizować kolejne projekty na rzecz naszych dzieci.

Chcielibyśmy podziękować rodzicom za przepyszne ciasta, które upiekli specjalnie na tą okazję oraz firmom Qarson Sp. z o.o. i Feeby.pl za fanty, które uatrakcyjniły naszą loterię i Radzie Osiedla za zaproszenie do udziału w festynie.

Specjalne podziękowania należą się naszym najmłodszym wolontariuszkom, które dzielnie pomagały w organizacji oraz obsłudze naszych stoisk:

Ani Odziemskiej, która pomimo kontuzji pleców zaplatała warkoczyki

Biance Filut, która podczas festynu rozdawała miśki wszystkim dzieciom

Oldze Filut – autorce pięknych losów.

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia na następnym pięknym wydarzeniu.

Brygada RR

 

2021 Aktualności 27
Autor: