Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Rozpoczynamy następną zbiórkę plastikowych nakrętek dla Stefani.

Dzięki uzbieranym nakrętkom dziewczynka mogła uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym w Wągrowcu. Z powodu epidemii rodzice z Stefcią nie pojechali na zaplanowany w kwietniu turnus rehabilitacyjny do Sarbinowa. Przez większy okres czasu w roku szkolnym 2020/2021 przedszkola, szkoły i inne instytucje zbierające nakrętki były zamknięte przez Koronawirusa COVID-19, przez co w tym roku szkolnym nakrętek było mniej.

Zachęcam do dalszej współpracy, chociaż wiem, że są trudne czasy.

Chętnych wspomóc rodziców Stefki w zbiórkę pieniędzy na rehabilitację ich dziecka, proszę o pozostawianie worków z nakrętkami w dyżurce szkolnej.

1%_dla_Stefci_2021

Pozdrawiam i dziękuję

Koordynator zbiórki

Anna Szczepaniak

2021 Aktualności 21
Autor:
Rozmiar czcionki
Kontrast