Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym Świetlik. Mimo, iż to XIII edycja– okazała się ona szczęśliwa dla naszych uczniów

            Głównym celem konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako fascynującego źródła wiedzy o świecie. Jego nowatorska formuła uświadamia dzieciom, że wszystko, co dzieje się w naturze, domu, szkole, środowisku, można naukowo wyjaśnić. Każdy może mieć swój wkład w rozwój świata. Doświadczenia, które przeprowadzają dzieci w warunkach domowych, pozwalają na ciekawe, kreatywne spędzanie czasu w gronie rodziny.

MOŻEMY POCHWALIĆ SIĘ WIELKIMI SUKCESAMI!

Nagrody zdobyli: MIKOŁAJ BEMBNISTA 8b, HANNA STRUK 3b

Wyróżnienia otrzymali: ELIGIUSZ ŁUKASZEWSKI 3b, JAN BEMBNISTA 3b

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w edukacji szkolnej.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Małgorzata Philipps i Joanna Tomczak

 

2020 Aktualności 8
Autor: