Dziękujemy wszystkim Uczniom za udział w Tygodniu Języków Obcych. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszej wiedzy o zdrowym jedzeniu i Waszych umiejętności kulinarnych, a także talentu do prezentowania swojej wiedzy.
Zachęcamy do obejrzenia efektów Waszej pracy. Filmiki są niepubliczne, można je tylko obejrzeć klikając w podane poniżej linki.

Klasy pierwsze stworzyły plakat z własnoręcznie narysowanymi produktami spożywczymi z podziałem na 4 grupy: fruit, vegetables, meat, milk products:

Klasy drugie przebierały się za owoce/warzywa w myśl hasła „You are what you eat” a także zaśpiewały i nagrały piosenkę „What’s on the menu today?”:

Klasy trzecie nagrały klip, w którym prezentują w języku angielskim zawartość swoich pojemników śniadaniowych (In My lunchbox):

Klasy 4-8 nagrywały filmiki z przepisami kulinarnymi oraz wykonały plakaty z przepisami na pyszne desery i potrawy oraz ulotki ze wskazówkami na temat zdrowego odżywiania, zostały one skompletowane w prezentacji:

Wyróżnione prace należą do:
Anny Odziemskiej klasa 6c
Mikołaja Machaja i Patrycji Lehman klasa 6d
Aleksandry Antkowiak klasa 6a
Klaudii i Wiktorii Oczkowskich klasa 7a
Krzysztofa Kowalskiego klasa 8c

Nagrody będą przyznane po powrocie do szkoły.

Zespół Nauczycieli Języków Obcych

2020 Aktualności 2