Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń od Samorządu Uczniowskiego:

https://biteable.com/watch/dzie-chopca-copy-2700710

oraz małego quizu, w którym nasi chłopcy z SP 78 wykazali się znajomością świata dziewcząt – chętnych zachęcamy do ponownego zmierzenia się z quizem:

https://view.genial.ly/5f6744d079626a0d7128edc2/game-dc2020?fbclid=IwAR3JTtaPukFr0hAbG1crq6yIFhUoLydAR-1_YGkN5m4Xp_ZA6OIrUPar_-w

Ponadto zaprosiliśmy chłopców, by w tym dniu wyglądali wyjątkowo dostojnie i przyszli w krawatach. Jak nasi uczniowie się prezentowali? Doskonale – dowody poniżej. Zabawa była przednia! Wszystkim dopisywały humory.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia!

Opiekunowie SU:

Panie: Ala, Asia i Gosia

2020 Aktualności 8
Autor: