Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

„Wykształcenie to dobro, 

którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.”

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczny wysiłek. Pragniemy wyrazić szczególne słowa uznania dla Rodziców, którzy wspierali Szkołę w realizacji zdalnego nauczania. Za nami okres pełen wyzwań i czas pokonywania wielu trudności. Wspólnie mamy przyjemność cieszyć się z owoców naszej współpracy, którymi są wiedza i umiejętności naszych Uczniów oraz ich imponujące świadectwa.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy przyszedł czas na regenerację sił. Życzymy więc wesołych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku, a także uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Uczniom kończącym edukację w naszej szkole pragniemy złożyć życzenia powodzenia w procesie rekrutacji do wybranych szkół oraz wielu sukcesów w nowych placówkach. Niech otaczają Was życzliwi ludzie. 

Drodzy Uczniowie, wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca. Znajdźcie też czas na czytanie książek, które zabiorą Was w niezwykłe miejsca i pozwolą przeżyć fascynujące przygody. Zbierajcie siły, aby we wrześniu z radością i zapałem stawić czoła nowym wyzwaniom oraz rozwijać swoje umiejętności.

Poniżej mała niespodzianka – zachęcamy do obejrzenia:

https://biteable.com/watch/business-consultancy-promo-copy-2623629

Do zobaczenia we wrześniu!

Nauczyciele, Wicedyrekcja i Dyrektor
SP 78 w Poznaniu

2020 Aktualności 26
Autor: