Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W ramach Tygodnia Języka Ojczystego uczniowie klas pierwszych wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Wesołe literki”. Zadanie polegało na wykonaniu przez ucznia wybranej litery polskiego alfabetu w dowolnej technice plastycznej oraz dorysowaniu, ozdobieniu jej wesołymi elementami tak, aby nie zatracić czytelności wybranej litery. Pierwszoklasiści wykazali się kreatywnością, w większości  samodzielnością w wykonaniu wesołej literki. Wszyscy przygotowali pomysłowe, zabawne i jakże ozdobne literki polskiego alfabetu. Uczestnicy konkursu otrzymali niespodzianki, a najciekawsze prace zostały wyróżnione. Ich prace zerkają na nas z gazetki ściennej.

Gratulujemy!

Małgorzata Pogorzelska, Emilia Prusińska

2020 Aktualności 7
Autor: