Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy święto zakochanych.

Szkoła była pełna czerwonego koloru – symbolu miłości.

W „Kąciku Relaksu” można było zaśpiewać karaoke, wziąć udział w konkursie, który prowadziła klasa 7b. Dotyczył on związków frazeologicznych i sylwetki Świętego Walentego. Uczestnicy za prawidłowe odpowiedzi otrzymywali lizaki w kształcie serc.

Najwięcej emocji wzbudził konkurs zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, polegający na wylosowaniu połówki serduszka z nazwą postaci. Następnie uczestnicy poszukiwali drugiej połówki serca z nazwą bohatera. Uczniowie, który odnaleźli swoją parę, w bibliotece otrzymywali słodki upominek.

Do zobaczenia za rok. Zobaczymy, co święty Walenty przygotuje tym razem.

Samorząd wraz z opiekunami oraz biblioteka szkolna

 

 

2020 Aktualności 27
Autor: