Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Dnia 13 grudnia 2019 roku po raz kolejny w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Rodzice aktywnie zaangażowali się w jego przygotowanie. Przeprowadzono licytację fantów przekazanych przez rodziców uczniów. Została także zorganizowana kawiarenka z pysznymi ciastami. W świąteczny nastrój wprowadziły uczestników dekoracje, pachnąca, żywa choinka, występy uczniów oraz obecność Świętego Mikołaja.

Na specjalnie przygotowanych przez klasy stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, Mikołaje, aniołki, lampiony, zawieszki choinkowe, gwiazdki i wiele innych rozmaitości!

Kiermasz stał się także okazją do spotkań z przyjaciółmi szkoły oraz absolwentami, którzy nas odwiedzili. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Organizatorzy

2019 Aktualności 18
Autor: