Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Wszyscy kochają misie! 25 listopada nasi pluszowi ulubieńcy obchodzą swoje święto i dlatego nie może ich zabraknąć w naszej szkole. Wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuszczajcie zaciszne pokoików i przybywajcie  wraz z uczniami do naszej placówki.

Chcemy, żeby misiaki panoszyły się i na przerwach, i na lekcjach.

Zachęcamy wszystkich uczniów klas 4-8 do przyniesienia swojego misiaka, maski lub koszulki z misiem, ubrania się w strój misia. Klasa, której najliczniejsza grupa będzie miała element stroju, maskotkę, koszulkę bądź pidżamę związaną ze świętem misia, otrzyma słodki upominek.

Do oceny konkursów zaprosimy członków Samorządu.

Na długiej przerwie proponujemy chętnym przedstawicielom każdej klasy 4-8 (3 osoby do trzech konkursów) udział w konkurencji „Misiowe Łapki, wyjadanie miodku, quiz na temat Kubusia Puchatka.

Członkowie SU wybiorą podczas długiej przerwy Misiowych Mistrzów: Najmniejszych, Największych, Najbardziej Kolorowych oraz Najbardziej Puchatych, a także Najciekawszy misiowy strój.

Zachęcamy do zabawy na długiej przerwie.

                                                                                           Biblioteka szkolna

 

 

 

 

 

 

 

2019 Aktualności 19
Autor: