Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Dnia 15 listopada 2019 roku w bibliotece szkolnej odbył się etap szkolny konkursu „Zimowe poezjobranie”. Uczestnicy byli nieco stremowani, ale pięknie recytowali przygotowane teksty. Mieliśmy okazję posłuchać recytacji klas 5, 6 oraz 7. Cieszymy się z odwagi naszych uczniów. Do kolejnego etapu jury w składzie: wicedyrektor Iwona Liszewska, Monika Pszczółkowska oraz Małgorzata Czerniawska na reprezentantów wybrało dwóch uczestników: Gabrysia Gołębiowskiego z klasy 7b oraz Hannę Gruss z klasy 5d.

Miejsca na podium zajęli:

I miejsce – Hanna Gruss 5d i Gabryś Gołębiowski 7b

II miejsce – Zuzanna Kondej

III miejsce – Patrycja Lehmann

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym etapie konkursu, który odbędzie się 4 grudnia 2019 roku .

2019 Aktualności 17
Autor: