Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia, zachęcamy do udziału w akcji MIŚ DLA DZIECI Z POGOTOWIA RATUNKOWEGO. To akcja, która trwać będzie w naszej szkole do końca listopada br.

Przy sklepiku szkolnym będzie można składać nowe, różnych wielkości pluszowe misie. Zabawki pomogą chorym i poszkodowanym w wypadkach dzieciom chociaż na chwilę zapomnieć o stresie i bólu. Będą wsparciem dla maluchów, towarzysząc im w drodze do szpitala i dodadzą im odwagi.  Dla najmłodszych nawet zwykły zastrzyk w izbie przyjęć jest ogromnym stresem, wtedy taki „miś ratowniś” jest niezastąpiony.

Dla nas to są tylko pluszaki, dla małych pacjentów znaczą bardzo dużo.

Do takich akcji zawsze warto się włączać.

wychowawczynie świetlicy

2019 Aktualności 13
Autor: