Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     23 października 2019 roku rozpoczął się w naszej szkole bardzo muzycznie. Naszym gościem był finalista konkursu Must be the Music – Tomasz Dolski. Ciekawymi opowieściami połączonymi ze skrzypcowymi akcentami przeprowadził uczestników przez epokę klasycyzmu i baroku. Spotkanie trwające godzinę lekcyjna obfitowało w niespodzianki tj. dym puszczany w takt muzyki oraz animacje multimedialne.

Społeczność szkolna podziękowała za spotkanie wręczając panu Tomaszowi Dolskiemu dyplom Przyjaciela Szkoły .

Po koncercie mimo, że gość bardzo się spieszył znalazł chwilkę dla swoich wiernych fanek, które cierpliwie oczekiwały na autograf  Pana Tomasza.

„Symfonia na skrzypce i DJ-a” była jednym z ważniejszych wydarzeń                w bieżącym roku szkolnym, tym bardziej, że DJ-em okazała się przepiękna dziewczyna towarzysząca artyście.

M. Czerniawska

2019 Aktualności 30
Autor: