Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Dnia 22 października w świetlicy odbyły się Warsztaty Kreatywne, podczas których dzieci wykonały piękne, niepowtarzalne ozdoby na drzwi – jesienne wianki. Ku naszej radości w warsztatach uczestniczyła również pani wicedyrektor, pani Iwonka, która wraz z dziećmi realizowała się artystycznie. Kreatywność Świetliczaków była wręcz zaskakująca. Wśród przyniesionych przez instruktorkę warsztatów różnorodnych materiałów, znalazły się szyszki, kasztany, mech, suche liście, susz owoców i kwiatów, aromatyczne laski cynamonu i inne ozdobniki.

Podczas zajęć panowała niezwykła atmosfera, dzieci pomagały sobie w doborze materiałów, były radosne i pełne dobrej energii. Za pomocą kleju ozdabiały swoje wianki, na koniec ciesząc się ich pięknem i oryginalnością. 

Anna Szczepaniak

2019 Aktualności 28
Autor: