Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Dnia 23 października 2019 roku od 9.00 do 9.45 zapraszamy nauczycieli, uczniów, rodziców, dziadków i mieszkańców osiedla do sali gimnastycznej  Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu na  widowisko organizowane przez Fundację Talent Symfonia na skrzypce i Dj-a”.

Ideą projektu jest zaprezentowanie muzyki klasycznej w nowoczesnym/ współczesnym wydaniu, tak by rozbudzić ciekawość młodych słuchaczy i zachęcić do odkrywania muzyki poważnej. Dlatego w naszym przedsięwzięciu łączymy historię ze współczesnością, m.in. poprzez wykorzystanie muzyki house, dubstep, pop i rock. Program jest dostosowany odpowiednio do grup wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie).

45 minutowa audycja przygotowana jest w duecie.

Tworzą go skrzypek – Tomasz Dolski, zdobywca trzeciego miejsca w pierwszej edycji programu tv „Must be the music” – Polsat, student na Wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej Akademii Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy i wymiennie DJ-eje producenci muzyczni Critz, Gregory, Aleksander de Roy.

Serdecznie dziękujemy Panu Leszkowi Baranowskiemu za umożliwienie organizacji widowiska

                                                                                                                          Zapraszamy

Dyrekcja szkoły

Link do strony projektu:

fundacjatalent.org › bez-kategorii › symfonia-na-skrzypce-i-dj-ja-projekt

https://tomaszdolski.com.p

2019 Aktualności 14
Autor: