Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

        Za nami uroczyste otwarcie sensorycznego placu zabaw przy szkole, który powstał w ramach projektu budżetu obywatelskiego. A przed nami kolejna szansa na dodatkowe wsparcie naszej placówki! Gorąco zachęcamy do głosowania na projekt naszej szkoły „DZIECIAKI BYSTRZAKI KWIATOWEGO ŁAWICY I GÓRCZYNA”. Projekt to ponad 170 tys. zł dla SP nr 78 m.in. na oczyszczacze powietrza (STOP SMOG!), modernizację jednej z klas i stworzenie nowoczesnej przestrzeni integracji dla organizacji warsztatów czy spotkań międzypokoleniowych, zakup nowoczesnego sprzętu i materiałów edukacyjnych rozbudzających zainteresowanie nauką i techniką (np. roboty edukacyjne, edukacyjne stacje meteo, drukarka 3d, kamery cyfrowe itp.), defibrylator AED oraz dla bezpieczeństwa naszych dzieci w drodze do szkoły – elektroniczne tablice pomiaru prędkości.

Głosujemy poprzez stronę www.budzet.um.poznan.pl. Głosować mogą wszyscy – także dzieci. Wystarczy nr PESEL! Każdy głos się liczy więc prosimy o zachęcanie do głosowania rodziny, przyjaciół i sąsiadów!

2019 Aktualności 1
Autor: