Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

DRODZY RODZICE, NAUCZYCIELE I UCZNIOWIE,

kolejny raz  wspólnie dokonaliśmy wielkich rzeczy, pomogliśmy potrzebującym, dzieląc się swoimi talentami i wrażliwym sercem. A my na tym skorzystaliśmy, kosztując pyszności przygotowanych przez uczniów,  rodziców i nauczycieli. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w Słodkie Czwartki, z których dochód przeznaczyliśmy na 3 różne cele charytatywne:
1. Wsparcie rehabilitacji Wojtka ( 630).
2. Pomoc syryjskim rodzinom  (561,40).
3. Wsparcie leczenia Darka  (1108,33 ).

Przedostatniego dnia nauki odbył się kiermasz szkolny, z którego dochód wiele klas przekazało na leczenie Darka. Udało się uzbierać 459,72, które dołożyliśmy do kwoty ze Słodkich Czwartków. Ostatniego dnia szkoły mamie Darka przekazano kwotę 1568, 05 zł.
DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE DOBRO, KTÓRE STAŁO SIĘ UDZIAŁEM NASZEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ.
Do zobaczenia we wrześniu  przy naszym słodkim stoliku. 
                                                                              

pomysłodawcy Słodkich Czwartków
uczniowie kl.5 b

2019 Aktualności 24
Autor: