Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     W środę  19 czerwca 2019 roku o godzinie 8.30 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. W sali gimnastycznej zgromadzili się nauczyciele, uczniowie klas 0-7, rodzice oraz zaproszeni goście. Po zaśpiewaniu hymnu narodowego pani dyrektor Ewa Kubisz podsumowała mijający rok szkolny, dziękując nauczycielom, dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzony czas, naukę i pracę. Pożegnała też kilku nauczycieli, kończących pracę w naszej szkole, między innymi panią Jolantę Jankowską, która po przepracowaniu przeszło 20 lat w naszej szkole odeszła na emeryturę.

Następnie pani dyrektor wraz z wychowawcami  poszczególnych klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Po krótkiej części artystycznej, zaprezentowanej  przez uczniów klas drugich wszyscy rozeszli się do klas, by z rąk wychowawców odebrać świadectwa, nagrody, dyplomy.

Udanych wakacji!

Joanna Biernacka, Maria Filip, Beata Wraga

2019 Aktualności 20
Autor: