Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

NASZE ANIMACJE
na
VI Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych
Tworzonych przez Dzieci
OKO KALEJDOSKOPU 2019

  Niezmiernie miło nam poinformować, że osiem naszych filmów animowanych zrealizowanych w poprzednim i tym roku szkolnym zostanie zaprezentowanych podczas VI Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU 1-2 kwietnia w Kinie Pałacowym w Poznaniu, a 5 kwietnia będzie ogłoszenie wyników. Nasze animacje będą rywalizowały w dwóch kategoriach. Co ciekawe i ważne – filmy z przeglądu będą mogli obejrzeć widzowie w wielu miejscach i to nie tylko w Polsce (mapka partnerów przeglądu).
Trzymajmy kciuki za naszych młodych i utalentowanych filmowców.

Opiekun
Anna Weronika Grala

OKO KALEJDOSKOPU 2019 – lista zakwalifikowanych filmów.

 

2019 Aktualności 28
Autor: