Zapraszamy uczniów klas 8 szkoły podstawowej oraz III klas gimnazjalnych do udziału w XIII Międzyszkolnym Tematycznym Konkursie Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego Daffodil. Tegoroczny temat Anglia obejmuje zagadnienia związane z historią, geografią, atrakcjami turystycznymi, kulturą, sportem, słynnymi mieszkańcami.

Celem konkursu jest rozwijanie w uczniach szeroko rozumianej wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Konkurs odbędzie się 16 maja 2019 r. (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 78
w Poznaniu (dawne Gimnazjum nr 55), ul. Żonkilowa 34. Początek konkursu: godzina 9:00.

Każda szkoła może zakwalifikować do konkursu 5 uczestników. Ich nazwiska wraz z datami urodzenia oraz nazwiskami nauczycieli przygotowujących do konkursu i nazwą oraz adresem szkoły należy przesłać na adres e-mail: daffodil.2007@wp.pl do dnia 10 maja 2019 r. (czwartek).

Regulamin konkursu Daffodil – Anglia – 2018-2019

Autorki i organizatorki konkursu DAFFODIL:
Anna Sobczyńska, Szkoła Podstawowa nr 78
Marzanna Krenz, Szkoła Podstawowa nr 70