Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Dnia 22.02.2019 odbył się w bibliotece szkolnej konkurs „ Pięknego Czytania” na poziomie klas nauczania zintegrowanego. Uczniowie  aktywnie uczestniczyli  w czytaniu  wykazując  się  dużym zaangażowaniem i odwagą. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników !

Na poziomie klas pierwszych: 1 miejsce: zajął Sebastian Karbowski, 2 miejsce: Jan Bembnista, 3 miejsce: Diana Nowak i Robert Kamieniarz. Na poziomie klas drugich: 1 miejsce Karol Szmyt, 2 miejsce: Michał Rudnicki, 3 miejsce: Michał Macioszek oraz wyróżnienie otrzymał Franciszek Rajmman. Na poziomie klas trzecich” 1 miejsce: Zofia Chmielewska, 2 miejsce: Dominik Pieczyński.

Gratulujemy i życzymy dalszego doskonalenia techniki czytania.

Jolanta Jankowska, Emilia Prusińska

2019 Aktualności 13
Autor: