Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Teleportująca się kostka, lewitujący stolik i wiele innych niezwykłych sztuczek miały okazję oglądać nasze  dziewczynki, nastolatki i  kobiety. Samorząd Uczniowski postanowił uczcić Dzień Kobiet i….zaprosił do Szkoły  Iluzjonistę!  Zdaje się, że niewielu z nas nie uległo iluzji! Zdumione spojrzenia nastolatków, szaleństwo młodszych…bezcenne! Bawiliśmy się fantastycznie! 

Nasz Gość pan Jakub Walkowiak, poza swoją pasją,  jest inicjatorem akcji charytatywnej i na rzecz Fundacji : „Gasimy Afrykę” zbiera środki finansowe. Celem jest zakup wozu strażackiego dla pewnej wioski w Tanzanii, w której   pracuje przyjaciel pana Kuby -polski misjonarz. Dlatego  zasileni  środkami z Rady Rodziców, procentem dochodu pochodzącego   ze słodkich czwartków oraz  skromnymi dochodami Samorządu Młodszego                         i Starszego wsparliśmy akcję kwotą 800 złotych. Przyjemne z pożytecznym! Mamy również malutką satysfakcję ze zrobienia uciechy naszym kobietom, jak i wsparcia szlachetnej akcji!

Ilona Majewska

                

2019 Aktualności 12
Autor: