Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Kontynuując obchody Dnia Babci i Dziadka, 7 lutego w czytelni szkolnej biblioteki odbyło się spotkanie w ramach akcji „Czytanie łączy pokolenia&”, w którym wzięli udział dziadkowie i babcie naszych Świetliczaków. Dzięki współpracy biblioteki ze świetlicą szkolną mogliśmy w kameralnym, spokojnym zakątku naszej szkoły zorganizować wydarzenie, podczas którego poprzez słuchanie ulubionych bajek i baśni naszym podopiecznym proponowaliśmy bliski kontakt z książką. Najmłodsi uważnie słuchali, rozbudzając swoją ciekawość i wyobraźnię.

Tematyka czytanych pozycji książkowych była różnorodna, od baśni po utwory wierszowane. Na zakończenie spotkania, jeden z uczniów odczytał alfabetyczne życzenia dla Babć i Dziadków, a każdy z gości otrzymał dyplom uznania za udział w akcji „Czytanie łączy pokolenia” oraz różę w podziękowaniu za przybycie.

wychowawczynie świetlicy

2019 Aktualności 14
Autor: