Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy czas dla obu stron. Wnuki na wiele sposobów okazują miłość Babciom i Dziadkom, Ci ze łzą w oku dziękują i rozpieszczają. Nasze Świetliczaki w formie upominku przygotowały ziołowe sole do kąpieli dla Babci i Dziadka. Tuż przed feriami gościła u nas jedna z mam, która już po raz kolejny poprowadziła dla najmłodszych warsztaty z kosmetyki naturalnej. Świetlica pachniała ziołami, olejkami i cytrusami. Każdy chętny Świetliczak własnoręcznie skomponował mieszankę odprężających soli. W komplecie do prezentu dzieci wykonywały laurki oraz redagowały z serca płynące życzenia.

Oprócz tego, podjęliśmy akcję wysłania laurek dla samotnych starszych osób przebywających w domach opieki, oraz do ościennych Domów Kultury, w których działają Kluby Seniora. Mamy nadzieję, że tym małym gestem uczennice i uczniowie z naszej świetlicy działającej w SP nr 78 w Poznaniu sprawili, że na twarzach wszystkich Babć i Dziadków zagościł uśmiech.
Wychowawczynie świetlicy

2019 Aktualności 23
Autor: