Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

    W dniu 2 stycznia 2019 roku w Sali Wielkiej CK Zamek odbyła się 9 Poznańska Gala Sportu, na którą zostałem zaproszony przez Pana Prezydenta Miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka. Pan Prezydent podsumował sportowe osiągnięcia zawodników i trenerów poszczególnych dyscyplin za rok 2018. Wręczył również nagrody i wyróżnienia, które ja również otrzymałem. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Pani Dyrektor Ewie Kubisz, Pani Karolinie Sobańskiej, Panu Mirosławowi Królikiewiczowi, nauczycielom, wolontariuszkom i wolontariuszom, Radzie Rodziców naszej szkoły, którzy również przyczynili się do mojego sukcesu. Ta nagroda to nasz wspólny sukces. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Ze sportowym pozdrowieniem
Ryszard Rychlewski
Lokalny Animator Sportu

 

2019 Aktualności 7
Autor: