Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

   Nadszedł czas ogłoszenia wyników plastycznego konkursu jesiennego. Jesień, to piękna pora roku, która zachęca do tego aby ją utrwalić na pracach plastycznych wykonanych różnymi technikami. Świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny „Nasza piękna, polska jesień” i przez cały listopad uczniowie naszej szkoły mogli przynosić prace na konkurs. Na holu szkoły zostały wystawione 44 prace. Każdy miał okazję do zagłosowania na najciekawsze według niego dzieła artystyczne. Każde inne, niepowtarzalne, wyjątkowe, zadziwiające techniką wykonania.

I miejsce „Liście” Jakub Czyż z kl. 1c
II miejsce „Czarownica z dyni” Kalina Zalewska z kl. 1b
Mateusz Buk z kl. 1c
III miejsce „Las” Julia Wojciechowska  z kl. 1a
IV miejsce „Pani Jesień „ Sebastian Karbowski z kl. 1a
IV miejsce „Wiewiórka” Wojciech Jackowski z kl. 1c

Zwycięzcom gratulujemy

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za ciekawe prace

Wychowawczynie świetlicy

 

2018 Aktualności 11
Autor: