Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

   4 grudnia na terenie świetlicy zorganizowane zostały kolejne warsztaty, tym razem poświęcone wykonaniu ozdobnych wianuszków świątecznych na stół i drzwi. Prace przygotowawcze rozpoczęły się tydzień wcześniej. Dopracowanie wyrobów odbyło się pod dyrygenturą pani Marioli, która po raz kolejny poprowadziła Świetliczaki w świat umiejętności tworzenia rzeczy pięknych.
   Ogromne zaangażowanie dzieci dało nam, wychowawcom wiele radości i doping do organizowania wciąż nowych spotkań artystycznych. 

   Piękne ozdoby były wystawione na stoisku świetlicy podczas świątecznego kiermaszu, który odbył się 7 grudnia w naszej szkole. Dochód ze sprzedaży przeznaczony został na RR oraz na cel charytatywny.

Wychowawczynie świetlicy

2018 Aktualności 11
Autor:
Rozmiar czcionki
Kontrast