Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie to miejsce, gdzie można się sporo dowiedzieć, nauczyć, doświadczyć, a w końcu dobrze się bawiać. Przekonali się o tym uczniowie klas 4d, 5a i 6a, gdy 16 listopada 2018r. mogli udać się na wycieczkę do stolicy. Czas pobytu w Centrum nigdy nie jest czasem straconym.

Poza wizytą w tym interesującym miejscu zwiedziliśmy centrum miasta, a także na własne oczy obejrzeliśmy zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. W drodze powrotnej mieliśmy jeszcze okazję zobaczyć, jak pięknym miastem jest Warszawa nocą ze swoją architekturą, wielopiętrowymi oświetlonymi budynkami i dekoracjami. Największą satysfakcją dla opiekunów była radość i zadowolenie naszych uczniów. Po to właśnie organizujemy takie wyjazdy!

2018 Aktualności 2
Autor: