Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Szanowni Państwo,

tegoroczny Kiermasz Świąteczny odbędzie się w naszej szkole 7 grudnia 2018 r. (piątek) w godz. 17.00 – 19.00. Liczymy na Państwa zaangażowanie i tłumną obecność. Dochód zostanie przekazany do dyspozycji Rady Rodziców. Imprezę rozpocznie mini koncert piosenek świątecznych  (po jednej wykonają: nauczyciele, rodzice i uczniowie). Przewidziana jest licytacja.

 Każda klasa przygotowuje:

– przedmiot lub voucher na licytację,

– interesujący asortyment na  stoisko klasowe (np. ozdoby świąteczne, propozycje prezentów, itp.),

– 2 blachy ciasta do kawiarenki (nie sprzedajemy ciast na stoiskach) i 5 litrów napojów, również do kawiarenki.

Przewodniczących trójek klasowych prosimy o wyznaczenie do 16 listopada osób odpowiedzialnych za przygotowanie stoisk oraz osób które zadbają o sprzątnięcie stoiska i jego otoczenia po zakończonej imprezie.

2018 Aktualności 30
Autor: