Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

        Wrzosy, słoneczniki, liście, jeże, drzewa, wiewiórki… to tylko nieliczne prace plastyczne, które różnymi technikami wykonują Świetliczaki w SP 78 przy ul. Żonkilowej w Poznaniu. Aby uatrakcyjnić dzieciom zajęcia, naszą świetlicę w poniedziałek 29 października odwiedziły dwie zaprzyjaźnione ze świetlicą Mamy. Panie poprowadziły warsztaty artystyczne, podczas których chętne dzieci wykonały piękne, jesienne lampiony.  

    A chętnych nie brakowało. Praca wrzała, pomysły na aranżację lampionów były różnorodne, ale najważniejszy był efekt końcowy, z którego każdy był zadowolony. Uczestnicy warsztatów zabrali ze sobą swoje prace. Po wstawieniu do nich świeczki z pewnością będą stanowiły ozdobę pokoju Świetliczaka.

        Zachęcamy Rodziców do podzielenia się z naszymi podopiecznymi swoimi talentami i zainteresowaniami.

Wychowawczynie świetlicy

 

2018 Aktualności 29
Autor: