Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Miło nam poinformować, że w naszej szkole są realizowane  zajęcia dodatkowe, które są wynikiem udziału w konkursie zorganizowanym przez Miasto Poznań .  

Zapraszamy uczniów na koło informatyczne ,,Programuję ze SCRATCHEM”. Przeznaczone jest ono dla uczniów klas IV–VIII, którzy interesują się informatyką i programowaniem. Realizowane treści zajęć poszerzać będą podstawę programową kształcenia ogólnego, a także rozwijać kompetencje informatyczne i społeczne dzieci.

Uczniowie ćwiczyć będą umiejętności wymagające wnikliwej znajomości środowiska programistycznego oraz poznawać będą nowe elementy i zagadnienia wymagające stosowania programów nie używanych w czasie zajęć obowiązkowych.

Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach od 13.45 – 14.30.                                                 

Zapraszam  Anna Słomka

2018 Aktualności 8
Autor: