Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

    W związku z Dniem Chłopaka, chętni chłopcy z klas 1-4, którzy uczęszczają do świetlicy szkolnej, mieli dziś okazję uczestniczyć w wycieczce do… kina.

    Kino „Bułgarska” to małe, kameralne kino, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera. Właściciel kina wprowadził chłopców w magię seansu, opowiedział fabułę filmu, który miał być wyświetlony, wraz z dziećmi nazwał poszczególne elementy znajdujące się na sali, zwrócił uwagę na serce kina – salę projekcyjną. Obiecał, że przy następnej wizycie zaprowadzi nas do małego muzeum, w którym zobaczymy… no właśnie i tu niespodzianka.

    Tym czasem dziś kinomaniacy obejrzeli film pt „Biały Kieł”, adaptację słynnej książki Jack’a Londona o tym samym tytule. To historia o dzikim zwierzęciu, które potrafiło się odwdzięczyć za okazane mu dobro. Był sobie wilk…

Alicja Gręda

Anna Szczepaniak

2018 Aktualności 1
Autor: