Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     W połowie września br. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu wzięli udział w konkursie plastycznym „Zakręceni w przestrzeni”, którego celem było wykonanie projektu plastycznego dotyczącego zagospodarowania zielenią przestrzeni wokół placu zabaw i boiska. Imponująco duża liczba naszych podopiecznych z każdego etapu nauki, wzięła udział w tym konkursie. Laureatem z naszej szkoły został Franciszek Kubiak z klasy 3b, którego  projekt spodobał się jury. Tym samym Franek  odbierze nagrodę w postaci klocków Lego Architecture oraz książki.  Jednocześnie za nadesłanie największej ilości prac plastycznych nasza szkoła otrzymała bezpłatne warsztaty architektoniczne dla uczniów klas 1-3 S.P.

            Gratulujemy zwycięzcy!

Cieszymy się, że mogliśmy wysłać przeszło 80 prac! Dzięki takiemu zaangażowaniu, dzieci już wkrótce skorzystają z dodatkowej formy zajęć, będą mogły rozwijać umiejętności  przestrzennego postrzegania świata, projektowania i szukania swojej drogi do przyszłego zawodu.

Zapraszamy uczniów do udziału w różnorodnych formach konkursowych w naszej szkole, które ogłaszane są na stronie szkoły oraz w holu szkoły.

 Anna Szczepaniak

2018 Aktualności 26
Autor: