Szkolny Wolontariat po raz kolejny wziął udział w akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum Palium. Pod koniec kwietnia wiele osób, również nie działających aktywnie w Motylim Wolontariacie, przygotowało piękne kolorowe motyle, za co serdecznie wszystkim dziękujemy. Następnie 3 maja udaliśmy się do Ogrodu Botanicznego, gdzie podczas Majówki w Botaniku kwestowaliśmy na rzecz rozbudowy Hospicjum Palium, które znajduje się na osiedlu Rusa w Poznaniu. Kto był, ten wie jak piękny to czas. Dużo się działo, piękna przyroda, pogoda, pozytywna energia i uśmiechnięci ludzie wspierający kwestę. Po raz kolejny mogliśmy się sprawdzić jako aktywnie kwestujący. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniałą akcję, czekamy teraz na wyniki kwesty o czym na pewno poinformujemy na naszej stronie.
Ksenia Herbst – Buchwald

2018 Aktualności 5