Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Dnia 21 marca na 3 godzinach lekcyjnych realizowany był projekt „Wzorowa łazienka”. Uczniowie poszczególnych klas – w grupach – tworzyli prace tematyką nawiązujące do ich wymarzonej łazienki oraz promujące zachowania mówiące o właściwych nawykach higienicznych. Dzięki ich zaangażowaniu powstały prawdziwe dzieła, które już niedługo będzie można podziwiać w galerii projektu pod adresem naszej szkoły

W oparciu o powstałe prace planujemy stworzyć na terenie szkoły wystawę, na której każdy będzie mógł sprawdzić o jakiej łazience marzą nasi uczniowie. Wśród wytworów pracy dzieci i młodzieży nie zabrakło pięknych rysunków, wyklejanek, kolaży, makiet łazienek czy też komiksów, rymowanek oraz opowiadań mówiących o zasadach higieny.

 

2018 Aktualności 26
Autor: