Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

„JEDEN GROSZ ZNACZY NIEWIELE ALE GÓRA GROSZA JEST NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie klasy do włączenia się w ogólnopolską akcję zbiórki monet „GÓRA GROSZA” . Każda drobna moneta może pomóc Waszym kolegom i koleżankom. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc najbardziej potrzebujących Domów dla dzieci oraz rodzinnych domów dziecka. W naszej szkole zbiórka będzie prowadzona w miesiącu styczniu 2018r. Prosimy, by zebrane pieniądze zostały przeliczone oraz podzielone wg nominału (każdy nominał w oddzielnym woreczku z informacją ile monet tego nominału znajduje się w danym opakowaniu, np. 1 grosz- 100 monet) przed przekazaniem ich w ręce opiekunów Samorządu Uczniowskiego „Szkolna Dziesiątka”.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

2018 Aktualności 5
Autor: