Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Zakończył się konkurs na ,,Tytkę charytatywną”. Wzięło w nim udział 21 z 26  klas. Serdecznie dziękujemy za otwarte serce i pomoc.  W sposób szczególny dziękujemy klasie 3b i 3c, które zebrały żywność w 5 ,,tytkach”. Wspaniale też spisały się : 1a, 4b i wszystkie pozostałe grupy. Największe szczęście dopisało klasie 4a, dla której pani dyrektor Ewa Kubisz wylosowała bon, który zasili potrzeby klasy.  Zgromadzona żywność i środki czystości trafią do najbardziej potrzebujących w tym roku uczniów z naszej szkoły, na Wigilię dla bezdomnych  oraz  zasilą  4 jadłodajnie Caritas w Poznaniu.

Serdecznie dziękujemy Wychowawcom, a nade wszystko Rodzicom, gdyż bez Państwa pomocy nie moglibyśmy powiedzieć : Tak! Pomagam!

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas z opiekunem Anną Jęsiak

2017 Aktualności 20
Autor: