Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     6 grudnia 2017 roku, uczniowie naszej szkoły wybrali się do Szkoły Podstawowej nr 15, gdzie po zaciętej walce awansowali do III etapu w rozgrywkach piłki siatkowej w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży. Uważamy to za duży sukces, ponieważ wszyscy zawodnicy biorący udział w tych zawodach na co dzień trenują piłkę nożną! Cieszy fakt pełnej mobilizacji oraz wszechstronnego rozwoju tych młodych sportowców. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Miłosz Jasnowski, Patryk Kurasz, Wiktor Matz, Aleks Stachowiak, Eryk Praiss, Franciszek Strzyżewski, Mateusz Stolarek, Konrad Polańczyk, Bartosz Zmysłowski, Jakub Zmysłowski, Wiktor Derda. Całemu zespołowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dagmara Zawadzka

2017 Aktualności 18
Autor: