Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Dnia 28 listopada 2017 roku odbyła się w naszej dyskoteka andrzejkowa dla klas 4-6. Wesołej zabawie towarzyszyły wróżby andrzejkowe. Na początku uczestnicy ustawiali buty w dwóch rzędach. W jednym rzędzie chłopcy, w drugim dziewczyny. Zgodnie z przepowiednią jeśli but dziewczyny      lub chłopaka przekroczy próg niebawem zmieni stan cywilny. Kolejna wróżba polegała na obieraniu jabłek tak, aby utworzyć jak najdłuższą kawałek skórki. Na koniec Venice oraz Iza z klasy 6b przygotowały  dla uczestników serca z  imionami  chłopców i dziewcząt.Przybyli mieli okazję przekonać się jak według wróżby będzie miał na imię ich wybranek.

Nie zabrakło szalonej zabawy przy muzyce, którą przygotowali dla nas Adam Wawrzyniak i Krzysztof Kaczmarek z klasy IIIB gimnazjum. Młodsza grupa wiekowa może zawsze na nich liczyć. Podobnie jak na nauczycieli, którzy poświęcają swój wolny czas, aby mogli się integrować i odreagować szkolny trud. Tym razem dziękujemy pani Barbarze Chałupniczak, Iwonie Liszewskiej i Małgorzacie Philipps.

Dziękujemy  też wszystkim przybyłym i zapraszamy na dyskotekę walentynkową.

Opiekun Samorządu

Małgorzata Czerniawska

2017 Aktualności 18
Autor: