Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Obóz w Pucku nosił nazwę Sportowa Energia na Zimę. Na obóz pojechało 13 dziewczynek z klasy VI Szkoły Podstawowej nr 78. Podczas obozu w konkurencjach sprawnościowych dziewczynki z naszej szkoły zajęły (wśród 6 zespołów) drugie miejsce. W meczu koszykówki natomiast wygrały z rówieśnikami z Puław 48 do 2.Wszyscy uczestnicy obozu otrzymali pamiątkowe koszulki oraz drobne upominki i słodycze. 

Oprócz zajęć sportowych uczestnicy obozu, a było ich 80-ciu (z woj. lubelskiego, małopolskiego, śląskiego i wielkopolskiego) zwiedzili miasto Puck, między innymi  hutę szkła i Muzeum Ziemi Puckiej. Chciałbym jeszcze podkreślić wzorowe zachowanie wszystkich uczestniczek.

Nieśmiało nadmieniam, że obóz w Pucku był nagrodą  dla Pana Mirka i dla mnie za działania na Orliku. Koszty obozu pokrywała FRKF oraz Tauron.

Ze sportowym pozdrowieniem

Ryszard Rychlewski

https://www.facebook.com/OrlySportu/videos/1703068329745930/,      

https://www.facebook.com/OrlySportu/videos/1703351193050977/

 

2017 Aktualności 16
Autor: