Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Jedenaścioro uczennic z klasy II B i III B gimnazjum przez 10 tygodni pracowało nad swoimi literackimi pomysłami w projekcie Misja – Książka. Od planu poprzez kompozycję i język opowiadania, a także pomysły na ilustracje i okładki aż do korekty, zredagowania i zgłoszenia przez opiekuna – tak przebiegał proces ostatecznego zamieszczenia w konkursie obu tomów. Z dumą ogłaszamy, że działania redakcyjne ukończone, a tomy opublikowane. 
MOŻNA GŁOSOWAĆ! (choć niestety, tylko na jeden wybrany tom i tylko przez Facebooka lub Twittera). Co tam MOŻNA, KONIECZNIE TRZEBA oddać swój głos na zbiory naszych utalentowanych dziewczyn!

 
Zachęcamy do lektury i czekamy na refleksje i wrażenia! 

Dziękujemy za każdy oddany głos!

 Opiekun grup projektowych 

Anna Weronika Grala

2017 Aktualności 16
Autor: