Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Dnia 29.11.2017 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w finałowym turnieju unihokeja w ramach Igrzysk Dzieci. Start był udany, po bardzo emocjonującej walce z najlepszymi, nasza drużyna wywalczyła II miejsce w klasyfikacji końcowej. Dziewczęta pokazały ogromną wolę walki i zaangażowanie. Skład zespołu stanowiły: Katarzyna Rucińska, Oliwia Ruta, Oliwia Zatońska, Paulina Kaczmarek, Zuzanna Frąckowiak, Julia Kanecka, Iza Siejek, Venice van Loon, Patrycja Jabłońska, Zuzanna Mikołajczak, Magdalena Mikołajczak.

Wszystkie zawodniczki pokazały się z jak najlepszej strony, jednak na ogromne wyróżnienie zasługuje kapitan naszego zespołu Kasia Rucińska, Iza Siejek oraz trzon naszej obrony Zuzanna Mikołajczak i Zuza Frąckowiak.
Jeszcze raz gratulujemy naszym dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów i zapału do dalszej pracy.

Opiekun Dorota Dulat

2017 Aktualności 8
Autor: